Forum Off-topic
Obóz filmowy - Wersja do druku

+- Forum Off-topic (https://www.off-topic.pl)
+-- Dział: Ogólnie (https://www.off-topic.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pozostałe (https://www.off-topic.pl/forum-35.html)
+--- Wątek: Obóz filmowy (/thread-1167.html)



Obóz filmowy - Solri - 06-27-2026

Cześć! Moja córka od jakiegoś czasu interesuje się tworzeniem filmów i montowaniem nagrań. Znalazłam ofertę obozu filmowego Kogis https://www.kogis.pl/s/oboz-filmowy/ i zastanawiam się, czy uczestnicy rzeczywiście zdobywają tam praktyczne umiejętności. Czy dzieci przygotowują własne filmy, czy zajęcia mają raczej rekreacyjny charakter?


RE: Obóz filmowy - Phpadual - 06-27-2026

Tak, uczestnicy pracują nad własnymi projektami. Poznają kolejne etapy tworzenia filmu – od opracowania pomysłu i scenariusza, przez nagrywanie materiałów, aż po montaż gotowego filmu. Duży nacisk kładzie się również na współpracę w grupach. Na zakończenie obozu często odbywa się pokaz przygotowanych produkcji, co jest świetnym podsumowaniem całej pracy.