Cześć! Moja córka od jakiegoś czasu interesuje się tworzeniem filmów i montowaniem nagrań. Znalazłam ofertę obozu filmowego Kogis https://www.kogis.pl/s/oboz-filmowy/ i zastanawiam się, czy uczestnicy rzeczywiście zdobywają tam praktyczne umiejętności. Czy dzieci przygotowują własne filmy, czy zajęcia mają raczej rekreacyjny charakter?
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |







