, 08:45 AM
Mój lokal jest w miejscu gdzie nie mam jeszcze stałego internetu, dopiero czekam na podłączenie. Czy mogę zainstalować terminal i działać na komórkowej transmisji danych czy muszę czekać na internet?
|
Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu?
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu? - przez Orogim - , 08:45 AM
RE: Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu? - przez Frusto - , 10:15 AM
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |