• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login
Hasło: Nie pamiętam hasła
 
Forum Off-topic
Forum Off-topic Ogólnie Pozostałe Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu?

  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu?
Offline Orogim
Użytkownik
***
Liczba postów: 152
82
Dołączył: Nov 2021
Reputacja: 0
#1
, 08:45 AM
Mój lokal jest w miejscu gdzie nie mam jeszcze stałego internetu, dopiero czekam na podłączenie. Czy mogę zainstalować terminal i działać na komórkowej transmisji danych czy muszę czekać na internet?



Wiadomości w tym wątku
Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu? - przez Orogim - , 08:45 AM
RE: Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu? - przez Frusto - , 10:15 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Partner:
  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
  •  Kontakt
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Poleć temat znajomemu