, 08:45 AM
Mój lokal jest w miejscu gdzie nie mam jeszcze stałego internetu, dopiero czekam na podłączenie. Czy mogę zainstalować terminal i działać na komórkowej transmisji danych czy muszę czekać na internet?
|
Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu?
|
|
, 08:45 AM
Mój lokal jest w miejscu gdzie nie mam jeszcze stałego internetu, dopiero czekam na podłączenie. Czy mogę zainstalować terminal i działać na komórkowej transmisji danych czy muszę czekać na internet?
, 10:15 AM
Terminale mobilne i wiele stacjonarnych działają przez wbudowaną kartę SIM na transmisji komórkowej, nie potrzebujesz stałego internetu żeby zacząć przyjmować płatności. To jest właśnie zaleta przy lokalach bez gotowej infrastruktury. Jakość połączenia zależy od zasięgu sieci w Twojej lokalizacji ale w większości miejsc działa to bez problemu. Sprawdź dostępne modele: https://polskabezgotowkowa.pl/
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |