• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login
Hasło: Nie pamiętam hasła
 
Forum Off-topic
Forum Off-topic Ogólnie Pozostałe Obóz filmowy

  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obóz filmowy
Offline Phpadual
Początkujący
**
Liczba postów: 30
14
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
#2
Tak, uczestnicy pracują nad własnymi projektami. Poznają kolejne etapy tworzenia filmu – od opracowania pomysłu i scenariusza, przez nagrywanie materiałów, aż po montaż gotowego filmu. Duży nacisk kładzie się również na współpracę w grupach. Na zakończenie obozu często odbywa się pokaz przygotowanych produkcji, co jest świetnym podsumowaniem całej pracy.
Człowiek nie ma władzy nawet nad własnym życiem



Wiadomości w tym wątku
Obóz filmowy - przez Solri -
RE: Obóz filmowy - przez Phpadual -

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Partner:
  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
  •  Kontakt
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Poleć temat znajomemu