• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login
Hasło: Nie pamiętam hasła
 
Forum Off-topic
Forum Off-topic Ogólnie Pozostałe Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu?

  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy terminal może działac bez stałego dostępu do internetu?
Offline Orogim
Użytkownik
***
Liczba postów: 152
82
Dołączył: Nov 2021
Reputacja: 0
#1
, 08:45 AM
Mój lokal jest w miejscu gdzie nie mam jeszcze stałego internetu, dopiero czekam na podłączenie. Czy mogę zainstalować terminal i działać na komórkowej transmisji danych czy muszę czekać na internet?

Offline Frusto
Użytkownik
***
Liczba postów: 153
67
Dołączył: Apr 2024
Reputacja: 0
#2
, 10:15 AM
Terminale mobilne i wiele stacjonarnych działają przez wbudowaną kartę SIM na transmisji komórkowej, nie potrzebujesz stałego internetu żeby zacząć przyjmować płatności. To jest właśnie zaleta przy lokalach bez gotowej infrastruktury. Jakość połączenia zależy od zasięgu sieci w Twojej lokalizacji ale w większości miejsc działa to bez problemu. Sprawdź dostępne modele: https://polskabezgotowkowa.pl/



Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Partner:
  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
  •  Kontakt
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Poleć temat znajomemu